Nosič vzor Pavilion Dot Swirls

New product

Noste v dúhe - tieto bodky Vám rozjasnia každý deň. Kombinujte s čiernymi alebo béžovými popruhmi. 

Viac detailov

6 ks

64,99 €

Viac info

Ergonomický nosič meh dai je zaväzovací nosič (bez praciek a nastavovania). Je určený na nosenie detí od 6 do 15 kg (približne od troch mesiacov do 3 rokov) a ponúkame ho v troch veľkostiach. Dieťa noste vždy tvárou k sebe, nosenie je možné vpred na hrudi nosiacej osoby a na chrbte.

Naše nosiče umožňujú pohodlné nosenie vďaka rozšíreným ramenným popruhom a pevnému bedrovému pásu. Komfort nosenia zároveň zvyšujeme tým, že nosič nie je potrebné nikdy nastavovať, správnym dotiahnutím nosiča sa Vám a Vášmu dieťatku vždy plne prispôsobí! Môžete si ho vymieňať s partnerom – nosič je univerzálny. Jeho mimoriadne nízka hmotnosť zaručuje, že Vás nosič nebude ťažiť v žiadnom ročnom období a bude Vám pohodlný aj pod svetrom či nosičskou bundou.

Nosič sa upevňuje pomocou vystuženého popruhu okolo pása, uväzuje sa na dvojitý uzol. Ramenné popruhy sú pre lepší komfort nosenia tiež vystužené. Meh dai umožňuje diskrétne dojčenie vo vertikálnej polohe.

Hlavičku dieťaťa je možné zakryť alebo podoprieť odnímateľnou kapucňou, ktorá sa pripevňuje pomocou 2 patentov k telu nosiča a podľa potreby na ramene nosiaceho. Jej veľkosť a tvar nastavíte pomocou šnúrok a bŕzd. Využiť ju môžete aj ako praktickú striešku.

Dĺžka popruhov nosiča pri všetkých veľkostiach nosiča (Infant, Toddler, Maxi) je vhodná pre všetky bežné konfekčné veľkosti postavy nosiaceho (do obvodu pásu 130 cm/výšky 190cm). Pre nosiacich s konfekčnou veľkosťou 44 a viac vieme pripraviť predĺžené popruhy. Pre nosiacich s pásom užším než 65 cm vieme upraviť na mieru dĺžku bedrového vystuženia, pri zadávaní objednávky nám napíšte do poznámky. Ak si neviete rady s výberom, obráťte sa na nás e-mailom info@handmadeALandIZI.sk, radi Vám poradíme.

Nosič meh dai ponúkame v troch veľkostiach – Infant, Toddler a Maxi. Ak máte dieťatko menšie -  od 3 mesiacov/6kg, vyberajte veľkosť Infant, jeho nosnosť je do 15kg a môžete ho používať po celú dobu nosenia. Ak máte už dieťatko staršie – zhruba od 10 kg, bude pre Vás praktickejšia veľkosť Toddler, hlavne ak plánujete aktívne nosiť aj v druhom roku života dieťatka, nosnosť modelu Toddler je min. 15kg. Ak má vaše dieťa 13 a viac kg a je vyššej postavy, zvoľte veľkosť Maxi, je určená noseným deťom okolo druhého roka života (a pre staršie). Nosnosť 20kg.

Výšku chrbtovej opierky môžete pri všetkých veľkostiach jednoducho znížiť o 10cm stočením pásového popruhu.

NOSIČ obsahuje:

Nosič Vám zašleme v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré je možné zavesiť na rameno a aj s návodom na viazanie a údržbu. Pri veľkostiach infant a toddler je kapucňa v základnej výbave.

Ako si uviazať meh dai (čítaj meh daj), ako znížiť chrbtovú opierku, ako používať kapucňu/oporu hlavy a ako dojčiť v nosiči si môžete pozrieť na našom videu tu.

Rozmery:

Telo nosiča výška: Infant: 41cm, Toddler 44,5cm, Maxi 58 cm

Šírka chrbtovej časti: Infant 36cm, Toddler 45cm, Maxi 48 cm

Ramenný popruh 210 cm, šírka 8 cm

Pásový popruh 150 cm, šírka 9 cm

Hmotnosť: cca 450g

Zloženie: 100% bavlna, výstuha: 80% polyester, 20% viskóza/100% polyester

DODACIA LEHOTA: 10 dní príprava nosiča (každý nosič pre Vás šijeme po zadaní objednávky, zvyčajne rýchlejšie než 10 dní) + doručenie, ponúkame osobný odber v Bratislave, alebo odoslanie Slovenskou poštou 1. alebo 2. triedou

Bezpečnosť: Naše nosiče sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou (EN 13209- 2:2015/STN 13209-2:2016). 

V našej ponuke nájdete aj viacero doplnkov k nosiču – zapínací chránič popruhov nosiča či praktickú softshellovú cross body tašku, aby ste mali všetko po ruke.

Zapínacie chrániče popruhov vyrábame z bavlnenej látky a môžete si ho objednať napríklad vo farbe popruhov svojho nosiča. Chránič môžete jednoducho upevniť pomocou 2 patentov a podľa potreby odopnúť a samostatne oprať. Nájdete ho TU.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Nosič vzor Pavilion Dot Swirls

Nosič vzor Pavilion Dot Swirls

Noste v dúhe - tieto bodky Vám rozjasnia každý deň. Kombinujte s čiernymi alebo béžovými popruhmi.