Naša filozofia

Značka Al & Izi vznikla v roku 2011 ako inšpirácia našimi deťmi. Každý kúsok, ktorý Vám ponúkame alebo šijeme na objednávku je jedinečným originálom, pretože našou filozofiou nie je anonymná pásová výroba. Veríme, že túto snahu oceníte a naše výrobky Vám budú slúžiť a robiť radosť po dlhú dobu!Všetky látky a vzory vyberáme s láskou a vášňou, hľadáme najvyššiu kvalitu a používame renomované dizajnérske látky európskych, amerických a japonských dizajnérov a výrobcov.

Naše mei taie majú slúžiť na podporu kontaktu s Vašimi deťmi či na zjednodušenie bežných činností. Plne si uvedomujeme nesmiernu dôležitosť neustáleho kontaktu s dieťaťom v prvých rokoch jeho života. Sme zástancami kontaktného rodičovstva a dlhodobého dojčenia na požiadanie až do času, kým sa dieťa neodstaví samé v čase, keď má plne uspokojené všetky potreby.

Práve preto v našej ponuke nenájdete nič, čo by ohrozovalo dojčenie a obmedzovalo kontakt rodiča a dieťaťa.

Naša značka nikdy nespolupracovala s partnermi, ktorí by túto filozofiu nevyznávali a v budúcnosti sa budeme tejto zásady aj naďalej držať. Viac o nosení, kontaktnom rodičovstve a dojčení sa dočítate na našom stránkach nášho projektu Pohodové rodičovstvo.

Kúpou našich výrobkov podporujete slovenských výrobcov, primárne šikovné mamičky, pre ktoré je šitie a tvorenie viac než len vášňou.

Ďakujeme našim priateľom a priaznivcom za ich nápady a inšpirácie, a aj za obrovskú podporu a neúnavné testovanie našich výrobkov!

Našim cieľom je pomôcť Vám vybudovať si silný vzťah so svojim dieťaťom, pretože vzťahy sú dôležitejšie než hromadenie materiálnych vecí.

Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá!Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá!

V našej ponuke chceme mať len bezpečné výrobky, preto kladieme veľký dôraz na výber dodávateľov a materiálov, ktoré nám ponúkajú. Látky, ktoré pre Vás vyberáme a ktoré prichádzajú do styku s Vašim dieťatkom sú preto certifikované podľa najvyšších štandardov.

Naše nosiče sú v súlade s európskou i slovenskou legislatívou a prešli procesom testovania a certifikácie podľa normy EN 13209- 2:2015/STN 13209-2:2016